XKAPAT
Kategoriler
MENU
(+90) 533 091 56 65
Pts - Cts: 09:00 - 18:30

Soru & Cevap

Ürünlerimizde müşterimize özel olarak min. 12 adet olmak şartıyla penuar alanının tamamına baskı yapılabilmektedir. Sektördeki diğer firmalar sadece orta bölüüme logo uygulaması yaparken, Pavotti farkıyla penuar kumaşının tamamına firmanıza özel tasarım ve baskı hizmeti sağlayabilmekteyiz. Yüksek kalitede yapılan dijital baskı teknolojisi sayesinde, özel logolu penuarlarınız uzun yıllar rengini koruyarak kullanabilirsiniz. Özel tasarım siparişleriniz için bize ulaşınız.

Ürünlerimizde 1. Sınıf saten kumaş kullanılmaktadır. Dijital baskı yöntemiyle uygulanan desenler uzun süreli yıkanmaya karşı dayanıklıdır ve canlılığını kaybetmez. Etrafındaki dikişler alternatiflerine göre çok daha sık bir şekilde uygulanır ve rakiplerine göre çok daha sağlamlık sağlar. Boyun bölümündeki ayarlanabilir lastikli bölüm ve metal kopçalar ile istediğiniz şekilde ayarlama imkanı sağlar.

Firmamız ihracat ağırlıklı çalışan ve organizasyonunu bunun üzerine kurmuş bir firmadır. Üretimini yaptığı ürünlerin ortalamada %80'lik kısmını yurtdışına göndermektedir. İhracat konusunda 10 yıldan fazla tecrübesiyle ister kuaför olarak düşük adet siparişlerinizi, isterseniz toptan olarak yüksek adetli siparişlerinizi dünyanın her yerine kapı teslim gönderebilmektedir. Konuyla ilgili daha detaylı bilgi için bize ulaşınız.

Whatsapp Destek

Destek Taleplerinizi Bekliyoruz.

whatsapp-logo
Whatsapp Destek